poniedziałek, 15 listopad 2021 14:06

Która franczyza ma najlepsze opinie w Polsce i dlaczego?

Jak zostać franczyzobiorcą Jak zostać franczyzobiorcą adobestock

Jak zostać franczyzobiorcą? Polski rynek jest pełen sieci franczyzowych, które oferują przystąpienie do nich po przejściu rekrutacji. Decydując się na jedną z nich, trzeba zwrócić uwagę na opinie przedsiębiorców związane z różnymi aspektami działalności.

 

Tym, co jest istotne dla franczyzobiorców, są m.in. profesjonalne szkolenia, niskie koszty początkowe i bonusy na start, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep oraz wysokie przychody z działalności. Biorąc pod uwagę różne sieci sklepów, jeśli chodzi o opinie, franczyza Żabka ma je na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Jak zostać franczyzobiorcą? Franczyza Żabka a szkolenia praktyczne na temat tego, jak otworzyć franczyzę

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy decydują się na przystąpienie do franczyzy Żabka, mogą po zakończeniu procesu rekrutacji liczyć na profesjonalne, kilkunastodniowe szkolenie w sklepie trenerskim nieopodal miejsca ich zamieszkania. Uzyskuje się na nim nie tylko odpowiedź na pytania „Jak zostać franczyzobiorcą?” i „Jak otworzyć franczyzę?”. Przekazywana jest wówczas praktyczna wiedza na temat zarządzania sklepem. Każdy franczyzobiorca może wtedy liczyć także na poprawę umiejętności, a nie tylko na rozwianie wątpliwości, jak otworzyć franczyzę zgodnie z przepisami.

Niskie koszty początkowe i bonusy na start

Opinie franczyzy Żabka windują w górę także niskie koszty otwarcia sklepu. Jej franczyzobiorcy muszą na początek wyłożyć kwotę zaledwie około 5 tys. złotych na pokrycie wydatków na zakup kasy fiskalnej, koncesji i licencji, a także zakup towarów regionalnych (jak np. pieczywo, warzywa i owoce). Dodatkowo od 1 listopada 2021 r. wszyscy nowi franczyzobiorcy mogą liczyć na gratyfikację od sieci w wysokości 10 tys. złotych. Te środki wydatkowane w rozsądny sposób pozwolą na utrzymanie się w pierwszych miesiącach działalności na lokalnym rynku.

Wyposażenie i zatowarowanie sklepu franczyzowego Żabki na start

Franczyzodawca Żabki zadbał o to, by każdy z jego nowo otwieranych sklepów miał pełne wyposażenie i odpowiednie zatowarowanie. Dzięki temu klienci franczyzy mogą liczyć na to, że znajdą interesujące ich produkty na wygodnych półkach lub w lodówkach czy też skorzystają z różnych usług (jak np. gastronomii) już w pierwszych dniach działania sklepu.

Wysokie przychody z działalności

Biorąc pod uwagę nieduże rozmiary sklepu w porównaniu z podobnymi sieciami, sklep Żabki pozwala na uzyskanie wysokich przychodów z działalności gospodarczej. Aż 76% jej franczyzobiorców w I kwartale 2022 r. deklarowało przychody sięgające 20 tys. złotych i więcej. Biorąc pod uwagę koszty, możliwe jest w ten sposób uzyskanie dużych zysków każdego miesiąca. To wszystko sprawia, że nie warto się już dłużej zastanawiać, jak zostać franczyzobiorcą, tylko trzeba przystąpić do działania.

 • Opiekunki osób starszych w Niemczech - praca w polskiej rodzinie.
  Opiekunki osób starszych w Niemczech - praca w polskiej rodzinie.

  Praca jako opiekun seniora w Niemczech to wiele możliwości. Atrakcyjne zarobki, stabilna branża i satysfakcja z wykonywanej pracy przyciągają do tego zawodu coraz więcej osób.

  Written on środa, 05 październik 2022 09:54
 • Udogodnienia w kuchni – na co warto się zdecydować?
  Udogodnienia w kuchni – na co warto się zdecydować?

  Oczywistą sprawą jest fakt, że większość z nas lubi wykonywać drobne prace remontowe we własnym domu czy też majsterkować.

  Written on piątek, 30 wrzesień 2022 11:16
 • Jak oszczędzać Internet w urządzeniach mobilnych
  Jak oszczędzać Internet w urządzeniach mobilnych

  Czasy, kiedy telefony służyły wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, już dawno minęły. Obecnie smartfony są małymi centrami zarządzania, które zawsze mamy przy sobie.

  Written on poniedziałek, 29 sierpień 2022 10:10
 • Sklep otwarty w niedzielę? Sprawdźmy, czy to możliwe
  Sklep otwarty w niedzielę? Sprawdźmy, czy to możliwe

  Obecnie zrobienie zakupów w niedzielę nie jest prostym zadaniem. Mowa tu oczywiście o podstawowych produktach spożywczych, które są niezbędne do normalnego życia. Jakiś czas temu w Polsce wprowadzona została ustawa zakazująca handlu w ten dzień. Od tamtej pory wiele się zmieniło w kwestii prowadzenia biznesu.

  Written on czwartek, 25 sierpień 2022 12:04
 • Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?
  Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

  Coraz chętniej kupujemy przez internet. To sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na opakowania do transportu przesyłek. Foliopaki kurierskie to niezwykle popularne rozwiązanie. Foliopaki wykonane z biodegradowalnej folii LDPE są mniej szkodliwe dla środowiska niż tradycyjne koperty bąbelkowe. Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 17:15
 • Stoły restauracyjne – dlaczego tak ważne jest, by odpowiednio je wybrać?
  Stoły restauracyjne – dlaczego tak ważne jest, by odpowiednio je wybrać?

  Odpowiednio dobrane stoły to podstawa każdej dobrze prosperującej restauracji, dlatego chcąc odnieść sukces, naprawdę warto poświęcić nieco czasu na wybór właściwych mebli.

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 15:14
 • Stoły cateringowe okrągłe czy kwadratowe? Porównanie modeli
  Stoły cateringowe okrągłe czy kwadratowe? Porównanie modeli

  Decydując się na zakup stołów cateringowych jedną z głównych cech, na które zwracamy uwagę, jest oczywiście kształt mebla. Zastanawiasz się, czy postawić na stoły okrągłe, czy kwadratowe?

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 15:09
 • Niestandardowy rozmiar materaca 150x200 cm. Czy to problem?
  Niestandardowy rozmiar materaca 150x200 cm. Czy to problem?

  Warto zaznaczyć na początku, że w większości sklepów dostępne są  materace w standardowych rozmiarach, które odpowiadają wymiarom łóżek. Bywa też tak, że potrzebny jest  materac  o niestandardowej szerokości czy długości.

  Written on środa, 17 sierpień 2022 18:09
 • Jak spętanie miłosne rozwiązuje problemy sercowe?
  Jak spętanie miłosne rozwiązuje problemy sercowe?

  Miłość bez wzajemności to częsta przyczyna kłopotów sercowych. Nieodwzajemnione uczucia potrafią stać się ciężarem, z którym trudno jest się uporać, a silne emocje prowadzą do impulsywnych działań.

  Written on wtorek, 16 sierpień 2022 09:24
 • Jak utrzymywać porządek wśród ogromu narzędzi?
  Jak utrzymywać porządek wśród ogromu narzędzi?

  Wiele prac manualnych wiąże się z wykorzystaniem licznych narzędzi oraz mniejszych zasobów, jak różne śrubki i nakrętki. Często tego typu przedmioty różnią się od siebie tylko detalami, przez co odróżnienie ich na pierwszy rzut oka może być kłopotliwe.

  Written on czwartek, 11 sierpień 2022 09:09