sobota, 20 sierpień 2022 17:15

Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

foliopaki z folii eko-biodegradowalnej foliopaki z folii eko-biodegradowalnej pixabay

Coraz chętniej kupujemy przez internet. To sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na opakowania do transportu przesyłek. Foliopaki kurierskie to niezwykle popularne rozwiązanie. Foliopaki wykonane z biodegradowalnej folii LDPE są mniej szkodliwe dla środowiska niż tradycyjne koperty bąbelkowe. Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

 

Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej szybciej ulegają biodegradacji

Foliopaki kurierskie wykonane z biodegradowalnej folii ulegają rozkładowi szybciej niż folia bąbelkowa. Dzieje się to za sprawą dodatku d2w w składzie produktu. Składnik d2w przyśpiesza rozkład niepotrzebnego już, zużytego czy zniszczonego opakowania. Biodegradacja foliopaków z tym dodatkiem następuje o wiele szybciej niż w przypadku foliopaków bez niego, co zostało potwierdzone licznymi testami. 

Foliopaki kurierskie – konsumenci używają ich ponownie

Co ciekawe, coraz częściej konsumenci używają ponownie opakowań z folii, w których otrzymali wcześniej przesyłki. Ten trend jest coraz bardziej zauważalny. Rośnie moda na sprzedawanie niepotrzebnych rzeczy oraz zakupy z drugiej ręki. W świetle galopującej inflacji i rosnących cen konsumenci chętniej szukają produktów używanych, kupując je od osób prywatnych, wysyłanych często w foliopakach z drugiego obiegu. Jest to świetny sposób na ograniczenie własnego śladu węglowego, nawet jeśli działanie to jest na mikroskalę. 

Foliopaki z folii eko-biodegradowalnej – konsumenci zwracają na to uwagę

Jeśli chcesz, żeby Twoja firma była postrzegana jako działająca zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i prowadzisz sprzedaż wysyłkową, koniecznie zdecyduj się na foliopaki z folii eko-biodegradowalnej. To ułatwi Ci sprzedaż produktów oraz zwiększy potencjalny rynek zbytu.  Konsumenci coraz częściej wybierają sklepy i usługi, które realizują zasady zero waste. Dopytują w uwagach do zamówienia, jak będzie zapakowana przesyłka i proszą, by odbyło się to bez używania plastiku. Używanie foliopaków z folii eko-biodegradowalnej sprawia, że partnerujemy naszym konsumentom w walce z zanieczyszczeniami środowiska naturalnego. 

Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup tego typu opakowań do przesyłek dla swojej firmy. Foliopaki z folii eko-biodegradowalnej nie różnią się parametrami wytrzymałościowymi od  tradycyjnych foliopaków. Tak samo doskonale chronią zawartość przesyłki przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dodatkowo mają tę ogromną zaletę, że są biodegradowalne. Dla coraz większej liczby osób ten aspekt ma bardzo duże znaczenie. Na stronie t-pack.pl znajdziesz szeroki wybór tych foliopaków – wypróbuj je i zacznij dbać w większym stopniu o środowisko już teraz!

 • Opiekunki osób starszych w Niemczech - praca w polskiej rodzinie.
  Opiekunki osób starszych w Niemczech - praca w polskiej rodzinie.

  Praca jako opiekun seniora w Niemczech to wiele możliwości. Atrakcyjne zarobki, stabilna branża i satysfakcja z wykonywanej pracy przyciągają do tego zawodu coraz więcej osób.

  Written on środa, 05 październik 2022 09:54
 • Udogodnienia w kuchni – na co warto się zdecydować?
  Udogodnienia w kuchni – na co warto się zdecydować?

  Oczywistą sprawą jest fakt, że większość z nas lubi wykonywać drobne prace remontowe we własnym domu czy też majsterkować.

  Written on piątek, 30 wrzesień 2022 11:16
 • Jak oszczędzać Internet w urządzeniach mobilnych
  Jak oszczędzać Internet w urządzeniach mobilnych

  Czasy, kiedy telefony służyły wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, już dawno minęły. Obecnie smartfony są małymi centrami zarządzania, które zawsze mamy przy sobie.

  Written on poniedziałek, 29 sierpień 2022 10:10
 • Sklep otwarty w niedzielę? Sprawdźmy, czy to możliwe
  Sklep otwarty w niedzielę? Sprawdźmy, czy to możliwe

  Obecnie zrobienie zakupów w niedzielę nie jest prostym zadaniem. Mowa tu oczywiście o podstawowych produktach spożywczych, które są niezbędne do normalnego życia. Jakiś czas temu w Polsce wprowadzona została ustawa zakazująca handlu w ten dzień. Od tamtej pory wiele się zmieniło w kwestii prowadzenia biznesu.

  Written on czwartek, 25 sierpień 2022 12:04
 • Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?
  Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

  Coraz chętniej kupujemy przez internet. To sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na opakowania do transportu przesyłek. Foliopaki kurierskie to niezwykle popularne rozwiązanie. Foliopaki wykonane z biodegradowalnej folii LDPE są mniej szkodliwe dla środowiska niż tradycyjne koperty bąbelkowe. Foliopaki kurierskie z folii eko-biodegradowalnej – czym się wyróżniają?

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 17:15
 • Stoły restauracyjne – dlaczego tak ważne jest, by odpowiednio je wybrać?
  Stoły restauracyjne – dlaczego tak ważne jest, by odpowiednio je wybrać?

  Odpowiednio dobrane stoły to podstawa każdej dobrze prosperującej restauracji, dlatego chcąc odnieść sukces, naprawdę warto poświęcić nieco czasu na wybór właściwych mebli.

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 15:14
 • Stoły cateringowe okrągłe czy kwadratowe? Porównanie modeli
  Stoły cateringowe okrągłe czy kwadratowe? Porównanie modeli

  Decydując się na zakup stołów cateringowych jedną z głównych cech, na które zwracamy uwagę, jest oczywiście kształt mebla. Zastanawiasz się, czy postawić na stoły okrągłe, czy kwadratowe?

  Written on sobota, 20 sierpień 2022 15:09
 • Niestandardowy rozmiar materaca 150x200 cm. Czy to problem?
  Niestandardowy rozmiar materaca 150x200 cm. Czy to problem?

  Warto zaznaczyć na początku, że w większości sklepów dostępne są  materace w standardowych rozmiarach, które odpowiadają wymiarom łóżek. Bywa też tak, że potrzebny jest  materac  o niestandardowej szerokości czy długości.

  Written on środa, 17 sierpień 2022 18:09
 • Jak spętanie miłosne rozwiązuje problemy sercowe?
  Jak spętanie miłosne rozwiązuje problemy sercowe?

  Miłość bez wzajemności to częsta przyczyna kłopotów sercowych. Nieodwzajemnione uczucia potrafią stać się ciężarem, z którym trudno jest się uporać, a silne emocje prowadzą do impulsywnych działań.

  Written on wtorek, 16 sierpień 2022 09:24
 • Jak utrzymywać porządek wśród ogromu narzędzi?
  Jak utrzymywać porządek wśród ogromu narzędzi?

  Wiele prac manualnych wiąże się z wykorzystaniem licznych narzędzi oraz mniejszych zasobów, jak różne śrubki i nakrętki. Często tego typu przedmioty różnią się od siebie tylko detalami, przez co odróżnienie ich na pierwszy rzut oka może być kłopotliwe.

  Written on czwartek, 11 sierpień 2022 09:09