wtorek, 11 październik 2022 16:16

Karta podarunkowa Netflix – idealny pomysł na prezent

Karta podarunkowa Netflix Karta podarunkowa Netflix adobestock

Poszukując pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, warto zwrócić uwagę na karty podarunkowe Netflix. Cieszą się one dużym zainteresowaniem ze względu na sporą popularność tego serwisu VOD na całym świecie.

 

Elegancko zapakowana karta Netflix może stanowić doskonałą alternatywę dla innych prezentów, bez względu na to, czy obdarowana nią osoba obchodzi urodziny, imieniny czy jest to prezent z okazji świąt.

Karta Netflix – dla kogo?

Karta podarunkowa Netflix będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o prezent, dla wszystkich osób, które lubią spędzać czas przy dobrym filmie, dokumencie lub serialu. Sprawi ona ogromną radość przez dostęp do szerokiej gamy tego typu produkcji podzielonych na różne gatunki, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym, gdzie wiele osób, ze względu na niekorzystną pogodę, dużo czasu wolnego wieczorami i w weekendy spędza w domu. Dzięki szerokim możliwościom serwisu Netflix, jeśli chodzi o oferowane w nim filmy VOD, każdy znajdzie wśród nich coś idealnego dla siebie.

Na jak długo wystarcza karta Netflix?

Doładowanie Netflix dostępne jest w różnych kwotach. Istnieje dzięki temu możliwość dopasowania go do tego, ile pieniędzy było zaplanowane na prezent. Wiele sklepów sprzedających karty Netflix oferuje tę możliwość. Osoba, która otrzyma taki kod podarunkowy Netflix, musi jedynie wprowadzić go na witrynie serwisu VOD, by środki na koncie zostały automatycznie zaktualizowane, a okres korzystania z niego przedłużony o odpowiednią liczbę miesięcy, w zależności od wybranego wcześniej pakietu (a jest ich dostępnych kilka).

Gdzie można kupić kartę podarunkową Netflix?

Doładowanie Netflix, które można wręczyć w formie prezentu, jest dostępne w wielu sklepach na terenie całej Polski. Doskonałym tego przykładem jest popularna sieć franczyzowa Żabka. W jednym z ponad 8.000 jej sklepów w różnych miejscowościach można bowiem zakupić kod podarunkowy Netflix. Wystarczy zapytać o niego sprzedawcę. Każdy kod dostępny jest w różnych wariantach kwotowych. Ich przedział jest szeroki. Najtańsze doładowanie Netflix to 40 złotych, a najdroższe – nawet 500 złotych. Warto mieć na uwadze to, że jeszcze do niedawna na rynku były dostępne karty podarunkowe Netflix tylko w dwóch wariantach cenowych – 60 złotych lub 120 złotych. Jest to zatem korzystna zmiana, co pozwala na dopasowanie ich jako prezentu do okazji i solenizanta.

 • Jak zorganizować event marketingowy?
  Jak zorganizować event marketingowy?

  Długotrwałe relacje z klientami, większa sprzedaż i budowa wizerunku marki – takie korzyści przynosi profesjonalnie przygotowany event marketingowy. Na czym polega ta forma promocji i jakie rodzaje eventów wyróżniamy? W jaki sposób zorganizować wydarzenie dla swoich klientów? Zapraszamy do lektury.

  Written on wtorek, 06 grudzień 2022 07:19
 • Hurtownia tkanin, jaką wybrać?
  Hurtownia tkanin, jaką wybrać?

  Jeśli szyjesz lub projektujesz ubrania albo artykuły do mieszkania, na pewno potrzebujesz stabilnego miejsca zakupu tkanin.

  Written on poniedziałek, 05 grudzień 2022 10:45
 • Co to jest awaria samochodu?
  Co to jest awaria samochodu?

  Awaria samochodu ma miejsce, gdy samochód przestaje działać z powodu jakiejś mechanicznej lub elektrycznej awarii. Najczęstszymi przyczynami awarii samochodu są awarie mechaniczne, takie jak przebita opona, awaria silnika lub skrzyni biegów. W przypadku rozładowania akumulatora lub awarii alternatora mogą wystąpić awarie elektryczne.

  Written on sobota, 26 listopad 2022 19:19
 • Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować
  Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować

  Studenci często mają problem ze znalezieniem pracy, która pozwalałaby im łączyć obowiązki zawodowe z nauką. Bardzo ważne są również zarobki - powinny pozwolić na samodzielne utrzymanie się.

  Written on czwartek, 24 listopad 2022 11:16
 • Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje
  Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje

  Wynajem samochodów to usługa, która ma mnóstwo zalet. Wielu decyduje się na wypożyczenie auta, ponieważ:

  Written on sobota, 19 listopad 2022 11:48
 • Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?
  Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?

  Awaria samochodu, stłuczka czy wypadek to sytuacje, które mogą spotkać w drodze każdego kierowcę. Zdarzenia drogowe są nie do przewidzenia, jednak możemy dobrze przygotować się na problemy z samochodem.

  Written on wtorek, 15 listopad 2022 16:10
 • Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?
  Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?

  Branża serwisów samochodowych i pomocy drogowej istnieje od dawna, ale wraz z rozwojem technologii, wybór odpowiedniego serwisu samochodowego jest ważniejszy niż kiedykolwiek.

  Written on niedziela, 13 listopad 2022 12:38
 • 2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć
  2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć

  Sprawne usuwanie skutków zdarzenia drogowego to konieczność, kiedy podróż przerwie awaria lub wypadek. Profesjonalnym wsparciem służy pomoc drogowa oferująca usługi dopasowane do okoliczności zdarzenia oraz potrzeb kierowcy.

  Written on poniedziałek, 07 listopad 2022 11:45
 • Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej
  Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej

  Wszyscy zdajemy sobie sprawę z zagrożeń związanych z jazdą. Czasami możemy mieć przebitą oponę lub nasz samochód może się zepsuć w trasie i musisz zjechać na pobocze. Dobrą wiadomością jest to, że są ludzie, którzy mogą nam pomóc i upewnić się, że wrócimy na naszą drogę tak szybko, jak to możliwe.

  Written on wtorek, 25 październik 2022 13:23
 • Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?
  Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?

  Zawsze powinieneś wezwać pomoc drogową, jeśli masz wypadek samochodowy. Możesz zadzwonić do swojej firmy ubezpieczeniowej, aby powiadomić ich o zdarzeniu, a oni również będą mogli udzielić Ci porady i pomocy.

  Written on piątek, 21 październik 2022 15:02