piątek, 04 marzec 2022 09:37

Zarządzanie najmem lokali: jak robić to dobrze?

zarządzanie najmem lokali zarządzanie najmem lokali pixabay

Masz mieszkanie na wynajem i chcesz, żeby przynosiło Ci zyski? A może dopiero planujesz zakup nieruchomości i zastanawiasz się, jak zwiększyć rentowność inwestycji?

Obsługa najmu może stanowić wyzwanie, dlatego warto postawić na profesjonalne wsparcie, czyli system do obsługi najmu. Przekonaj się, w czym pomoże Ci aplikacja Rezone.

Rynek najmu nieruchomości w Polsce

Statystyki z 2021 roku jasno pokazują, że rynek najmu w Polsce stopniowo się rozwija – aż 18% ankietowanych zadeklarowało, iż aktualnie wynajmuje mieszkanie. Co oznacza to dla inwestorów? Nic innego niż to, że inwestowanie w nieruchomości to wciąż dobry pomysł, a lokowanie kapitału może faktycznie być opłacalne. Wpływają na to nie tylko rosnące stopy procentowe i inflacja, ale także wzrost wysokości wkładu własnego. Coraz więcej osób rezygnuje z zakupu mieszkania i tymczasowo decyduje się na wynajem.

Wzmożone zainteresowanie najmem to gratka dla osób, które wcześniej zakupiły lokal przeznaczony na wynajem. Jednak właśnie teraz tak jak nigdy wcześniej, kluczowe jest efektywne zarządzanie najmem lokali, które pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze inwestora. Optymalnym rozwiązaniem jest sprawdzona aplikacja do zarządzania i obsługi technicznej nieruchomości.

Aplikacja do obsługi najmu, czyli jak bez wysiłku zwiększyć rentowność nieruchomości

Zarządzanie najmem lokali to przede wszystkim działania skupione wokół pozyskiwania najemców oraz opieki nad lokalami. Dotyczy to obsługi zgłoszeń, wysyłania faktur, rozliczania mediów czy monitoringu przepływów NOI, a każde kolejne mieszkanie to dodatkowe obowiązki.

Rezone jako aplikacja przeznaczona dla właścicieli nieruchomości komercyjnych oraz dla zarządców obiektów komercyjnych stawia na funkcjonalność. W pełni skalowalny system można dowolnie dostosować do własnych potrzeb, dlatego doskonale sprawdza się zarówno dla osób, które wynajmują jedno mieszkanie, jak i dla tych inwestorów, którzy zarządzają całym portfelem nieruchomości.

Wykorzystując system można zyskać pełną kontrolę nad najmem i całodobowy dostęp do dokumentacji. Nowoczesna aplikacja to wygoda i bezpieczeństwo, za którymi stoi jakość działania, co pozwala zwiększyć opłacalność inwestycji jednocześnie ograniczając zakres obowiązków.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 15:08
 • ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?
  ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?

  Choć fundusze ETF dopiero zyskują na popularności, to wielu inwestorów dostrzega ich potencjał i chętnie dodaje je do swoich portfeli inwestycyjnych. Zanim jednak podejmą taką decyzję, często analizują oni wybrane ETF-y pod względem płynności. Dlaczego?

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:29
 • Worki do odkurzacza Budget
  Worki do odkurzacza Budget

  Worki do odkurzacza są nieodzownym akcesorium, które po prostu musi posiadać każdy użytkownik tradycyjnego odkurzacza domowego.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:12
 • Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?
  Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?

  Prowadzenie sklepu spożywczego rządzi się swoimi prawami. Sposobów na promocję jest wiele, a większość z nich odbywa się metodą stacjonarną. Internet w kontekście sklepu spożywczego nie jest bardzo przydatną rzeczą.

  Written on sobota, 30 kwiecień 2022 09:55
 • Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu
  Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu

  Szybka i bezproblemowa transakcja oraz gotówka od ręki? Sprzedaż samochodu nigdy nie była tak prosta! Zapomnij o samodzielnym szukaniu kupca i postaw na sprawdzony skup samochodów, dzięki któremu błyskawicznie pozbędziesz się problemu.

  Written on poniedziałek, 11 kwiecień 2022 09:29
 • Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony
  Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony

  Kamizelka kuloodporna jest od niemalże 120 lat najpopularniejszym sposobem na ochronę przed pociskami z karabinów i pistoletów. Choć główne jej założenie jest niezmienne, tak sama technologia w jakiej kamizelki kuloodporne są wykonywane, bardzo mocno poszła do przodu. Dziś kamizelki kuloodporne to nie toporne i ciężkie zbroje, tylko lekkie, elastyczne kamizelki kuloodporne, które są w stanie zatrzymać naprawdę potężne pociski. W jaki sposób zbudowana jest współczesna kamizelka kuloodporna i jak zatrzymuje ona pociski?

  Written on wtorek, 05 kwiecień 2022 07:21
 • Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie
  Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie

  Każdy z nas korzysta z co najmniej 5 aplikacji każdego dnia. Co ciekawe, to właśnie aplikacje mobilne stały się dziś fundamentem smartfonów. Dzięki aplikacjom możemy płacić online, komunikować się z najbliższymi, przeglądać zdjęcia przyjaciół , czy zamawiać jedzenie przez internet – innymi słowy, aplikacje mobilne to dziś podstawa naszego cybernetycznego świata.

  Written on poniedziałek, 04 kwiecień 2022 11:51
 • Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej
  Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej

  Surfowanie po sieci jest dziś tak naturalne, że nawet nie zwracamy uwagi, gdy korzystamy z sieci WWW. Internet stał się dla nas codziennością, dlatego często nie zastanawiamy się w jaki sposób działają dzisiejsze strony internetowe i z jakiego powodu bazy danych są dziś tak ważne. Co ciekawe, nawet gdy kupujemy najtańszy hosting u jakiegokolwiek developera, mamy dostęp w ramach takiego hostingu do bazy danych, których najczęściej zwykli użytkownicy po prostu nie używają. W jaki sposób działają bazy danych i czym właściwie one są?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 11:51
 • Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie
  Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie

  Gdy chcemy doprowadzić do tego, że tematyka odnajdywania atrakcyjnych ofert pracy okaże się o wiele bardziej sprzyjająca znalezieniu dobrego zajęcia, to z pewnością warto ugruntować swoją orientację w możliwościach niesionych przez aktualizowane codziennie zasoby

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:38
 • Jak napisać profesjonalne CV?
  Jak napisać profesjonalne CV?

  Coraz większa ilość osób zdaje sobie sprawże z tego, że jakość naszego CV realnie wpływa na prawdopodobieństwo zatrudnienia w konkretnej branży. Czasy, kiedy wystarczyło przyjść do pracy i porozmawiać z kierownikiem, czy dyrektorem już dawno się skończyły, dlatego też coraz większa ilość osób szuka informacji o tym, w jaki sposób napisać profesjonalne CV, które realnie zwiększy szanse na znalezienie jakiegoś zatrudnienia. Co musi znaleźć się w takim CV i dlaczego jest to tak istotne podczas szukania pracy?

  Written on piątek, 01 kwiecień 2022 11:51