wtorek, 15 listopad 2022 16:10

Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?

pomoc drogowa Świecko naprawa pomoc drogowa Świecko naprawa https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Awaria samochodu, stłuczka czy wypadek to sytuacje, które mogą spotkać w drodze każdego kierowcę. Zdarzenia drogowe są nie do przewidzenia, jednak możemy dobrze przygotować się na problemy z samochodem.

Ze wsparciem spieszy pomoc drogowa, czyli pełna obsługa zdarzeń drogowych. Na czym polegają usługi pomocy drogowej? Jak uzyskać wsparcie w trasie, kiedy podróż przerwie usterka? Sprawdź, dlaczego warto wybrać numer pomocy drogowej.

Pomoc drogowa jako całodobowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych

Usługi pomocy drogowej, czyli pełna obsługa zdarzeń drogowych oznacza usuwanie skutków usterek i awarii pojazdów, stłuczek oraz wypadków. Wsparcie dla kierowców to pomoc drogowa Świecko naprawa, usługi lawetą oraz czynności takie jak uruchomienie silnika pomimo rozładowanego akumulatora, dowóz paliwa czy wymiana oleju.

Firma oferująca usługi pomocy drogowej odpowiada na zgłoszenia przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Pracownicy zabezpieczają miejsce zdarzenia dbając o bezpieczeństwo samochodu i jego pasażerów. Trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku spieszą z pomocą, kiedy auto odmówi posłuszeństwa robiąc wszystko, co możliwe, aby jak najszybciej można było kontynuować podróż.

Usterka, awaria, kolizja – jakie usługi pomocy drogowej wybrać?

Pomoc drogowa to usługi obejmujące wszelkiego rodzaju czynności mające na celu przywrócenie sprawności samochodu. Rozwiązanie problemu zależy od okoliczności zdarzenia i potrzeb samego kierowcy. Pracownik firmy wskazuje najlepsze możliwości po zdiagnozowaniu przyczyny problemów z samochodem.

Jeśli to niegroźna usterka unieruchomiła auto, ze wsparciem pomocy drogowej można dokonać naprawy na miejscu zdarzenia. Taka doraźna naprawa jest nie tylko szybsza, ale także tańsza – odchodzą koszty transportu do warsztatu i naprawy u mechanika. To prosty sposób na uporanie się ze skutkami zdarzenia, a jednocześnie oszczędność czasu i pieniędzy.

Jeśli problemy z samochodem spowodowały brak możliwości rozruchu silnika (auto powypadkowe lub poważnie uszkodzone), jedyne rozwiązanie to szczegółowa diagnostyka i naprawa w warsztacie. Aby przewieźć niesprawny pojazd, pomoc drogowa może zaoferować usługi lawetą.

Auto holowanie, czyli przewóz dla samochodów uszkodzonych

Transport lawetą to jedyna opcja, kiedy musimy przewieźć samochód, który zgodnie z przepisami nie może samodzielnie poruszać się po drogach. Wbrew pozorom dotyczy to nie tylko pojazdów uszkodzonych i powypadkowych, ale także samochodów zabytkowych, które są zbyt wolne, aby wyjechać w trasę oraz samochodów bez wymaganych dokumentów takich jak aktualny przegląd techniczny.

Usługi pomocy drogowej i auto holowanie Świecko obejmują samochody osobowe, terenowe i dostawcze, ale również pojazdy o mniej standardowych gabarytach. Są to na przykład motocykle, quady, maszyny rolnicze, wózki widłowe, kampery czy przyczepy kempingowe. Przewożony pojazd trafia pod wskazany przez kierowcę adres – na parking, do warsztatu lub w inne dowolne miejsce.

 • Jak zorganizować event marketingowy?
  Jak zorganizować event marketingowy?

  Długotrwałe relacje z klientami, większa sprzedaż i budowa wizerunku marki – takie korzyści przynosi profesjonalnie przygotowany event marketingowy. Na czym polega ta forma promocji i jakie rodzaje eventów wyróżniamy? W jaki sposób zorganizować wydarzenie dla swoich klientów? Zapraszamy do lektury.

  Written on wtorek, 06 grudzień 2022 07:19
 • Hurtownia tkanin, jaką wybrać?
  Hurtownia tkanin, jaką wybrać?

  Jeśli szyjesz lub projektujesz ubrania albo artykuły do mieszkania, na pewno potrzebujesz stabilnego miejsca zakupu tkanin.

  Written on poniedziałek, 05 grudzień 2022 10:45
 • Co to jest awaria samochodu?
  Co to jest awaria samochodu?

  Awaria samochodu ma miejsce, gdy samochód przestaje działać z powodu jakiejś mechanicznej lub elektrycznej awarii. Najczęstszymi przyczynami awarii samochodu są awarie mechaniczne, takie jak przebita opona, awaria silnika lub skrzyni biegów. W przypadku rozładowania akumulatora lub awarii alternatora mogą wystąpić awarie elektryczne.

  Written on sobota, 26 listopad 2022 19:19
 • Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować
  Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować

  Studenci często mają problem ze znalezieniem pracy, która pozwalałaby im łączyć obowiązki zawodowe z nauką. Bardzo ważne są również zarobki - powinny pozwolić na samodzielne utrzymanie się.

  Written on czwartek, 24 listopad 2022 11:16
 • Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje
  Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje

  Wynajem samochodów to usługa, która ma mnóstwo zalet. Wielu decyduje się na wypożyczenie auta, ponieważ:

  Written on sobota, 19 listopad 2022 11:48
 • Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?
  Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?

  Awaria samochodu, stłuczka czy wypadek to sytuacje, które mogą spotkać w drodze każdego kierowcę. Zdarzenia drogowe są nie do przewidzenia, jednak możemy dobrze przygotować się na problemy z samochodem.

  Written on wtorek, 15 listopad 2022 16:10
 • Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?
  Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?

  Branża serwisów samochodowych i pomocy drogowej istnieje od dawna, ale wraz z rozwojem technologii, wybór odpowiedniego serwisu samochodowego jest ważniejszy niż kiedykolwiek.

  Written on niedziela, 13 listopad 2022 12:38
 • 2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć
  2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć

  Sprawne usuwanie skutków zdarzenia drogowego to konieczność, kiedy podróż przerwie awaria lub wypadek. Profesjonalnym wsparciem służy pomoc drogowa oferująca usługi dopasowane do okoliczności zdarzenia oraz potrzeb kierowcy.

  Written on poniedziałek, 07 listopad 2022 11:45
 • Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej
  Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej

  Wszyscy zdajemy sobie sprawę z zagrożeń związanych z jazdą. Czasami możemy mieć przebitą oponę lub nasz samochód może się zepsuć w trasie i musisz zjechać na pobocze. Dobrą wiadomością jest to, że są ludzie, którzy mogą nam pomóc i upewnić się, że wrócimy na naszą drogę tak szybko, jak to możliwe.

  Written on wtorek, 25 październik 2022 13:23
 • Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?
  Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?

  Zawsze powinieneś wezwać pomoc drogową, jeśli masz wypadek samochodowy. Możesz zadzwonić do swojej firmy ubezpieczeniowej, aby powiadomić ich o zdarzeniu, a oni również będą mogli udzielić Ci porady i pomocy.

  Written on piątek, 21 październik 2022 15:02