poniedziałek, 07 listopad 2022 11:45

2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć

pomoc drogowa 24h/7 Gorzów Wielkopolski pomoc drogowa 24h/7 Gorzów Wielkopolski https://pomoc-drogowa-gorzow.net/

Sprawne usuwanie skutków zdarzenia drogowego to konieczność, kiedy podróż przerwie awaria lub wypadek. Profesjonalnym wsparciem służy pomoc drogowa oferująca usługi dopasowane do okoliczności zdarzenia oraz potrzeb kierowcy.

Gdy zabraknie paliwa, pracownik firmy błyskawicznie je dostarczy. Kiedy pojawi się usterka, wezwany mechanik dokona naprawy na miejscu. A gdy auto zostanie poważnie uszkodzone, laweta bezpiecznie przewiezie je do warsztatu. Dlaczego numer pomocy drogowej to must have każdego kierowcy? Przekonaj się, jak działa pomoc drogowa.

Po pierwsze pomoc drogowa to usługi dopasowane do kierowców

Wsparcie profesjonalistów to najlepsze rozwiązanie, jeśli w trasie pojawią się problemy z samochodem. Usługi pomocy drogowej dostosowane do sytuacji pozwalają zaoszczędzić na czasie i pieniądzach. Jak to działa? Pomoc drogowa obejmuje wszelkie czynności, które mogą doprowadzić do przywrócenia sprawności auta. Jest to zarówno zmiana koła czy rozruch silnika z rozładowanym akumulatorem, jak i drobne naprawy bez wizyty w warsztacie oraz transport lawetą. Dzięki temu możliwe jest kontynuowanie jazdy pomimo przejściowych kłopotów.

Główny cel wezwanego na miejsce pracownika to sprawne usunięcie skutków zdarzenia drogowego. Jeśli tylko się da, pomoc drogowa 24h/7 Gorzów Wielkopolski zadba o doraźne naprawy bez przewożenia auta do warsztatu. Gdy jednak naprawy nie przynoszą rezultatu, firma zapewnia zgodny z przepisami transport lawetą. Laweta pomieści nie tylko samochody osobowe czy dostawcze, ale również takie pojazdy jak: motocykle, meleksy, wózki widłowe, przyczepy kempingowe, kampery, maszyny rolnicze.

W ten sposób auto może szybko trafić pod wskazany adres – do wybranego warsztatu, na parking albo prosto pod dom. Usługi lawetą obejmują przewóz samochodów uszkodzonych i samochodów powypadkowych, kiedy rozruch silnika nie jest możliwy albo auto nie powinno samodzielnie poruszać się po drogach. Laweta sprawdza się także wtedy, gdy planujemy transport pojazdów zabytkowych (na przykład zbyt wolnych, aby wyjechać na drogi) oraz samochodów bez ważnych badań technicznych.

Po drugie usługi pomocy drogowej to opcja dostępna 24/7

Kompleksowe usługi pomocy drogowej to jedno, ale takie wsparcie w trasie ma też inną zaletę. Laweta Gorzów i pomoc drogowa dostępne są praktycznie bez ograniczeń. Firma odpowiada na zgłoszenia przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku dwadzieścia cztery godziny na dobę. Taki model pracy zakładający dostępność usług o każdej porze dnia i nocy gwarantuje, że wszyscy kierowcy mogą liczyć na wsparcie w kryzysowej sytuacji.

O zmierzchu i o świcie, w ciągu tygodnia, w niedziele i w święta pracownicy firmy robią, co tylko w ich mocy, aby zadbać o bezpieczeństwo pojazdu i jego pasażerów. Pomoc drogowa to wstępna diagnostyka, doraźne naprawy na miejscu zdarzenia, a w ostateczności – usługi lawetą. To również bardziej trywialne czynności takie naprawa tablic rejestracyjnych, wymiana oleju czy dowóz paliwa. Zawsze wtedy, kiedy jest taka konieczność.

 • Jak zorganizować event marketingowy?
  Jak zorganizować event marketingowy?

  Długotrwałe relacje z klientami, większa sprzedaż i budowa wizerunku marki – takie korzyści przynosi profesjonalnie przygotowany event marketingowy. Na czym polega ta forma promocji i jakie rodzaje eventów wyróżniamy? W jaki sposób zorganizować wydarzenie dla swoich klientów? Zapraszamy do lektury.

  Written on wtorek, 06 grudzień 2022 07:19
 • Hurtownia tkanin, jaką wybrać?
  Hurtownia tkanin, jaką wybrać?

  Jeśli szyjesz lub projektujesz ubrania albo artykuły do mieszkania, na pewno potrzebujesz stabilnego miejsca zakupu tkanin.

  Written on poniedziałek, 05 grudzień 2022 10:45
 • Co to jest awaria samochodu?
  Co to jest awaria samochodu?

  Awaria samochodu ma miejsce, gdy samochód przestaje działać z powodu jakiejś mechanicznej lub elektrycznej awarii. Najczęstszymi przyczynami awarii samochodu są awarie mechaniczne, takie jak przebita opona, awaria silnika lub skrzyni biegów. W przypadku rozładowania akumulatora lub awarii alternatora mogą wystąpić awarie elektryczne.

  Written on sobota, 26 listopad 2022 19:19
 • Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować
  Jesteś studentem i chcesz dorobić? Sprawdź, gdzie warto pracować

  Studenci często mają problem ze znalezieniem pracy, która pozwalałaby im łączyć obowiązki zawodowe z nauką. Bardzo ważne są również zarobki - powinny pozwolić na samodzielne utrzymanie się.

  Written on czwartek, 24 listopad 2022 11:16
 • Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje
  Wynajem samochodów – auto zawsze się przydaje

  Wynajem samochodów to usługa, która ma mnóstwo zalet. Wielu decyduje się na wypożyczenie auta, ponieważ:

  Written on sobota, 19 listopad 2022 11:48
 • Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?
  Pomoc drogowa i auto holowanie Świecko – na jakie wsparcie w trasie mogą liczyć kierowcy?

  Awaria samochodu, stłuczka czy wypadek to sytuacje, które mogą spotkać w drodze każdego kierowcę. Zdarzenia drogowe są nie do przewidzenia, jednak możemy dobrze przygotować się na problemy z samochodem.

  Written on wtorek, 15 listopad 2022 16:10
 • Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?
  Jak wybrać odpowiedni serwis samochodowy i dlaczego są one ważniejsze niż kiedykolwiek?

  Branża serwisów samochodowych i pomocy drogowej istnieje od dawna, ale wraz z rozwojem technologii, wybór odpowiedniego serwisu samochodowego jest ważniejszy niż kiedykolwiek.

  Written on niedziela, 13 listopad 2022 12:38
 • 2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć
  2 zalety pomocy drogowej, o których powinieneś wiedzieć

  Sprawne usuwanie skutków zdarzenia drogowego to konieczność, kiedy podróż przerwie awaria lub wypadek. Profesjonalnym wsparciem służy pomoc drogowa oferująca usługi dopasowane do okoliczności zdarzenia oraz potrzeb kierowcy.

  Written on poniedziałek, 07 listopad 2022 11:45
 • Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej
  Dlaczego już dziś powinieneś zacząć korzystać z dobrej pomocy drogowej

  Wszyscy zdajemy sobie sprawę z zagrożeń związanych z jazdą. Czasami możemy mieć przebitą oponę lub nasz samochód może się zepsuć w trasie i musisz zjechać na pobocze. Dobrą wiadomością jest to, że są ludzie, którzy mogą nam pomóc i upewnić się, że wrócimy na naszą drogę tak szybko, jak to możliwe.

  Written on wtorek, 25 październik 2022 13:23
 • Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?
  Co powinieneś zrobić, jeśli zdarzy ci się wypadek samochodowy?

  Zawsze powinieneś wezwać pomoc drogową, jeśli masz wypadek samochodowy. Możesz zadzwonić do swojej firmy ubezpieczeniowej, aby powiadomić ich o zdarzeniu, a oni również będą mogli udzielić Ci porady i pomocy.

  Written on piątek, 21 październik 2022 15:02