piątek, 18 marzec 2022 13:14

Panele Quick step – dlaczego warto je kupić?

Quick step majestic MJ3551 Quick step majestic MJ3551 pixabay

Panele Quick step są dość rozpowszechnionym rodzajem paneli. Większość z osób dobrze kojarzy ich nazwę tłumacząc z języka angielskiego ich oznaczenie.

Mówi się, że zapewniają prosty i szybki montaż na każdej powierzchni. Oczywiście to w dużej mierze prawda, lecz posiadają one do zaoferowania o wiele więcej! Panele Quick step dają poczucie funkcjonalności, za którą idzie nietuzinkowy wygląd do złudzenia przypominający naturalne drewno.

Parametry Paneli Quick step

Każdy popularny produkt posiada wiele cech, za którymi szaleją jego klienci. W przypadku Quick step są to:

 • Wysoki poziom zaufania; panele te tworzone są przez belgijską firmę już od ponad 30 lat. Doświadczenie i zaufanie w branży to coś, czego nie da się kupić. Panele Quick step posiadają sporo bardzo dobrych opinii, które tworzone są przez lata funkcjonowania
 • Wspaniały wygląd; wiele osób montuje panele ze względu tańszej ceny, łatwiejszego montażu i większej funkcjonalności od podłóg drewnianych. Jednak w jednym to panele je odwzorowują – mowa tutaj o wyglądzie. Naturalne słoje w pięknych barwach bardzo trudno zreplikować – lecz panele Quick-step wyglądają tak, że na pierwszy rzut oka wiele osób stwierdza, że to naturalne drewniane podłogi. Doskonałe wzory i piękne barwy zdecydowanie zachęcają odbiorców.
 • Wszechstronność; panele quick step można zakupić w wersji paneli laminowanych bądź winylowych. Te drugie niczym nie przypominają starych winyli odklejających się z biurowców. To bardzo dobre i elastyczne panele, które są miękkie i dobrze wyciszają przestrzeń – stąd często można znaleźć je w sypialniach.
 • Odporność na wilgoć; wiele osób bardzo martwi się, że panele po kilku latach intensywnego użytkowania będą nadawać się do wymiany spowodowanej zniszczeniem ich od wewnątrz. To właśnie robi wilgoć z wieloma rodzajami paneli, ale nie z panelami quick-step! Zostały one starannie przygotowane poprzez pokrycie swojej powierzchni hydrofobową warstwą nieprzepuszczającą wody. Dzięki temu można być pewnym co do jej użyteczności nawet w łazience, gdzie panele chcąc czy nie chcąc każdego dnia zostaną zachlapane.

Zobacz również: Quick step majestic MJ3551

Idealny wybór w przypadku podgrzewanej podłogi

Wiele osób marzy o podgrzewanej podłodze w pomieszczeniach w swoim domu. Jednak bywa ona problematyczna poprzez trudność w zamontowaniu odpowiednich paneli – wiele z nich pod wpływem podwyższonej temperatury deformuje się co w perspektywie czasu prowadzi do wymuszenia wymiany ich na nowe. Jednak panele quick-step są przygotowane na te trudne warunki, które perfekcyjnie wytrzymują! Dlatego śmiało można łączyć panele quick step z ogrzewaniem podłogowym.

 
 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 15:08
 • ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?
  ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?

  Choć fundusze ETF dopiero zyskują na popularności, to wielu inwestorów dostrzega ich potencjał i chętnie dodaje je do swoich portfeli inwestycyjnych. Zanim jednak podejmą taką decyzję, często analizują oni wybrane ETF-y pod względem płynności. Dlaczego?

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:29
 • Worki do odkurzacza Budget
  Worki do odkurzacza Budget

  Worki do odkurzacza są nieodzownym akcesorium, które po prostu musi posiadać każdy użytkownik tradycyjnego odkurzacza domowego.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:12
 • Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?
  Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?

  Prowadzenie sklepu spożywczego rządzi się swoimi prawami. Sposobów na promocję jest wiele, a większość z nich odbywa się metodą stacjonarną. Internet w kontekście sklepu spożywczego nie jest bardzo przydatną rzeczą.

  Written on sobota, 30 kwiecień 2022 09:55
 • Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu
  Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu

  Szybka i bezproblemowa transakcja oraz gotówka od ręki? Sprzedaż samochodu nigdy nie była tak prosta! Zapomnij o samodzielnym szukaniu kupca i postaw na sprawdzony skup samochodów, dzięki któremu błyskawicznie pozbędziesz się problemu.

  Written on poniedziałek, 11 kwiecień 2022 09:29
 • Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony
  Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony

  Kamizelka kuloodporna jest od niemalże 120 lat najpopularniejszym sposobem na ochronę przed pociskami z karabinów i pistoletów. Choć główne jej założenie jest niezmienne, tak sama technologia w jakiej kamizelki kuloodporne są wykonywane, bardzo mocno poszła do przodu. Dziś kamizelki kuloodporne to nie toporne i ciężkie zbroje, tylko lekkie, elastyczne kamizelki kuloodporne, które są w stanie zatrzymać naprawdę potężne pociski. W jaki sposób zbudowana jest współczesna kamizelka kuloodporna i jak zatrzymuje ona pociski?

  Written on wtorek, 05 kwiecień 2022 07:21
 • Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie
  Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie

  Każdy z nas korzysta z co najmniej 5 aplikacji każdego dnia. Co ciekawe, to właśnie aplikacje mobilne stały się dziś fundamentem smartfonów. Dzięki aplikacjom możemy płacić online, komunikować się z najbliższymi, przeglądać zdjęcia przyjaciół , czy zamawiać jedzenie przez internet – innymi słowy, aplikacje mobilne to dziś podstawa naszego cybernetycznego świata.

  Written on poniedziałek, 04 kwiecień 2022 11:51
 • Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej
  Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej

  Surfowanie po sieci jest dziś tak naturalne, że nawet nie zwracamy uwagi, gdy korzystamy z sieci WWW. Internet stał się dla nas codziennością, dlatego często nie zastanawiamy się w jaki sposób działają dzisiejsze strony internetowe i z jakiego powodu bazy danych są dziś tak ważne. Co ciekawe, nawet gdy kupujemy najtańszy hosting u jakiegokolwiek developera, mamy dostęp w ramach takiego hostingu do bazy danych, których najczęściej zwykli użytkownicy po prostu nie używają. W jaki sposób działają bazy danych i czym właściwie one są?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 11:51
 • Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie
  Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie

  Gdy chcemy doprowadzić do tego, że tematyka odnajdywania atrakcyjnych ofert pracy okaże się o wiele bardziej sprzyjająca znalezieniu dobrego zajęcia, to z pewnością warto ugruntować swoją orientację w możliwościach niesionych przez aktualizowane codziennie zasoby

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:38
 • Jak napisać profesjonalne CV?
  Jak napisać profesjonalne CV?

  Coraz większa ilość osób zdaje sobie sprawże z tego, że jakość naszego CV realnie wpływa na prawdopodobieństwo zatrudnienia w konkretnej branży. Czasy, kiedy wystarczyło przyjść do pracy i porozmawiać z kierownikiem, czy dyrektorem już dawno się skończyły, dlatego też coraz większa ilość osób szuka informacji o tym, w jaki sposób napisać profesjonalne CV, które realnie zwiększy szanse na znalezienie jakiegoś zatrudnienia. Co musi znaleźć się w takim CV i dlaczego jest to tak istotne podczas szukania pracy?

  Written on piątek, 01 kwiecień 2022 11:51