wtorek, 29 marzec 2022 11:51

Gdzie znaleźć koszulki rowerowe dla fanów Tour de France

koszulki rowerowe dla fanów Tour de France koszulki rowerowe dla fanów Tour de France fot: pixabay

Kolarski wyścig Tour de France jest jednym z najbardziej znanych sportowych wydarzeń na świecie. Znany jest też on pod nazwą La Grande Boucle lub Le Tour, a jego korzenie sięgają początków XIX wieku, ponieważ pierwszy wyścig odbyła się już w 1903 roku. Co ciekawe, ten wyścig znany na cały świat, odbywa się corocznie, a jedyne przerwy, które nastąpiły w ciągu tych wszystkich lat, to okres działań militarnych podczas pierwszej (1915-1918) i drugiej (1940-1946) wojny światowej.

Wszystko co związane jest z legendarnym Tour de France wywołuje w kibicach silne emocje, dlatego wszelkie gadżety, takie jak koszulki poszczególnych zespołów, są niezwykle popularne i pożądane. Gdzie znaleźć koszulki z Tour de Frane?

Dlaczego koszulki z Tour de France są tak popularne?

Tour de France zaliczany jest razem z Giro d’Italia i Vuelta a España, do trzech najważniejszych wyścigów kolarskich świata. Długość francuskiego wyścigu wynosi ponad 3000 km, chociaż w przeszłości trasa przekraczała 4000 km, a w latach 1911-1931 było to aż 5000 km. Wyścig ze względu na swoją renomę, stał się niezwykle popularny w całej Europie i reszcie świata, dlatego każdego roku miliony fanów śledzą poczynania swoich ulubionych kolarzy i drużyn kolarskich. Stroje kolarskie od samego początku Tour de France stanowią bardzo ważny element całego wyścigu. Warto w tym miejscu podkreślić, że podczas zawodów prowadzi się różne klasyfikacje zawodników, przez co najlepsi kolarze w danej kategorii otrzymują koszulki liderów, w której kontynuują wyścig na następnym etapie. Koszulki do zdobycia podczas Tour de France, to:


• Żółta Koszulka (Le maillot jaune) – koszulka lidera klasyfikacji generalnej jest najcenniejsza. Przyznaje się ją na podstawie zsumowanych czasów ze wszystkich etapów.
• Zielona Koszulka (Le maillot vert) – jest to koszulka sprinterów.
• Biała koszulka w czerwone grochy (Le maillot à pois rouges lub Polka dot jersey) – koszulka dla najlepszego kolarza w klasyfikacji górskiej.
• Biała Koszulka (Le maillot blanc) – przyznawana jest najlepszemu kolarzowi do lat 25, czyli tzw. młodzieżowcowi.

Koszulki drużynowe, czyli gratka dla każdego fana Tour de France

Koszulki są niezwykle ważnym elementem francuskiego wyścigu, dlatego tak samo intrygujące są dla fanów koszulki poszczególnych zespołów kolarskich. Drużyny kolarskie są dla fanów Tour de France, niczym kluby piłkarskie dla fanów piłki nożnej, dlatego też koszulki konkretnych zespołów, są dla prawdziwych miłośników Tour de France niezwykle cenne i pożądane. Drużyny takie jak ASTANA, INEOS, czy BORA HANSGHORE są niezwykle znanymi teamami kolarskimi, dlatego stroje z ich kolorystyką i symbolami są dla prawdziwych fanów kolarstwa niezwykle atrakcyjne. Jest to doskonały sprzęt sportowy, który wyróżnia się wysoką jakością, a także kultową kolorystyką i symboliką poszczególnych drużyn, dlatego koszulki kolarskie, to marzenie każdego kolarza i fana kolarstwa.

Gdzie kupować drużynowe koszulki kolarskie?

Wybór odpowiedniego sklepu z koszulkami kolarskimi jest niezwykle istotny, ponieważ takie koszulki muszą być oryginalne. Wszelkie podróbki, czy falsyfikaty nie tylko zaniżają wartość takiej koszulki, ale także ich jakość jest bardzo niska.

Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego sklepu, który oferuje tylko oryginalne koszulki zespołów kolarskich z Tour de France, to koniecznie odwiedź sklep sportowy Holokolo.com, ponieważ znajdziesz w nim markowe koszulki kolarskie od najlepszych i najbardziej znanych drużyn kolarskich.

 • Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!
  Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wierzy w moc eventów firmowych? Agencja eventowa podpowiada, jak przygotować event roku!

  Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy.

  Written on czwartek, 19 maj 2022 15:08
 • ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?
  ETF a płynność – co trzeba wiedzieć?

  Choć fundusze ETF dopiero zyskują na popularności, to wielu inwestorów dostrzega ich potencjał i chętnie dodaje je do swoich portfeli inwestycyjnych. Zanim jednak podejmą taką decyzję, często analizują oni wybrane ETF-y pod względem płynności. Dlaczego?

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:29
 • Worki do odkurzacza Budget
  Worki do odkurzacza Budget

  Worki do odkurzacza są nieodzownym akcesorium, które po prostu musi posiadać każdy użytkownik tradycyjnego odkurzacza domowego.

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 16:12
 • Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?
  Reklama produktów w sklepie spożywczym - jak zwrócić uwagę klienta?

  Prowadzenie sklepu spożywczego rządzi się swoimi prawami. Sposobów na promocję jest wiele, a większość z nich odbywa się metodą stacjonarną. Internet w kontekście sklepu spożywczego nie jest bardzo przydatną rzeczą.

  Written on sobota, 30 kwiecień 2022 09:55
 • Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu
  Skup aut za gotówkę, czyli dlaczego warto sprzedać używane auto do skupu

  Szybka i bezproblemowa transakcja oraz gotówka od ręki? Sprzedaż samochodu nigdy nie była tak prosta! Zapomnij o samodzielnym szukaniu kupca i postaw na sprawdzony skup samochodów, dzięki któremu błyskawicznie pozbędziesz się problemu.

  Written on poniedziałek, 11 kwiecień 2022 09:29
 • Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony
  Kamizelki taktyczne, czyli kwintesencja maksymalnej ochrony

  Kamizelka kuloodporna jest od niemalże 120 lat najpopularniejszym sposobem na ochronę przed pociskami z karabinów i pistoletów. Choć główne jej założenie jest niezmienne, tak sama technologia w jakiej kamizelki kuloodporne są wykonywane, bardzo mocno poszła do przodu. Dziś kamizelki kuloodporne to nie toporne i ciężkie zbroje, tylko lekkie, elastyczne kamizelki kuloodporne, które są w stanie zatrzymać naprawdę potężne pociski. W jaki sposób zbudowana jest współczesna kamizelka kuloodporna i jak zatrzymuje ona pociski?

  Written on wtorek, 05 kwiecień 2022 07:21
 • Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie
  Jak aplikacje mobilne zmieniają nasze życie

  Każdy z nas korzysta z co najmniej 5 aplikacji każdego dnia. Co ciekawe, to właśnie aplikacje mobilne stały się dziś fundamentem smartfonów. Dzięki aplikacjom możemy płacić online, komunikować się z najbliższymi, przeglądać zdjęcia przyjaciół , czy zamawiać jedzenie przez internet – innymi słowy, aplikacje mobilne to dziś podstawa naszego cybernetycznego świata.

  Written on poniedziałek, 04 kwiecień 2022 11:51
 • Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej
  Baza danych, czyli fundament każdej strony internetowej

  Surfowanie po sieci jest dziś tak naturalne, że nawet nie zwracamy uwagi, gdy korzystamy z sieci WWW. Internet stał się dla nas codziennością, dlatego często nie zastanawiamy się w jaki sposób działają dzisiejsze strony internetowe i z jakiego powodu bazy danych są dziś tak ważne. Co ciekawe, nawet gdy kupujemy najtańszy hosting u jakiegokolwiek developera, mamy dostęp w ramach takiego hostingu do bazy danych, których najczęściej zwykli użytkownicy po prostu nie używają. W jaki sposób działają bazy danych i czym właściwie one są?

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 11:51
 • Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie
  Dostępna w szerokim wyborze praca w Olsztynie

  Gdy chcemy doprowadzić do tego, że tematyka odnajdywania atrakcyjnych ofert pracy okaże się o wiele bardziej sprzyjająca znalezieniu dobrego zajęcia, to z pewnością warto ugruntować swoją orientację w możliwościach niesionych przez aktualizowane codziennie zasoby

  Written on sobota, 02 kwiecień 2022 10:38
 • Jak napisać profesjonalne CV?
  Jak napisać profesjonalne CV?

  Coraz większa ilość osób zdaje sobie sprawże z tego, że jakość naszego CV realnie wpływa na prawdopodobieństwo zatrudnienia w konkretnej branży. Czasy, kiedy wystarczyło przyjść do pracy i porozmawiać z kierownikiem, czy dyrektorem już dawno się skończyły, dlatego też coraz większa ilość osób szuka informacji o tym, w jaki sposób napisać profesjonalne CV, które realnie zwiększy szanse na znalezienie jakiegoś zatrudnienia. Co musi znaleźć się w takim CV i dlaczego jest to tak istotne podczas szukania pracy?

  Written on piątek, 01 kwiecień 2022 11:51